Nie wiem czy nie lepiej byłoby jednak pisać wprost


Informacje

Dodany: 2018-03-12
Kategoria: blog

Tagi dla artykułu


foto
Musimy poswiecic mu troche uwagi nie sadzisz?” Dwie dziewczyny:

foto
Prywatne anonse erotyczne


Niestety takie zagrywki, sprawiają że i My coraz częściej myślimy seksie, a co za tym idzie jesteśmy bardziej podnieceni i coraz mocniej pragniemy seksu. W wypadku mężczyzny na obrazku oficjalne przerzynanie się do tego, że lubi sex spotkania i zalicza kolejne dziewczyny byłoby nie na miejscu ale ktoś go wyręczył.

Nie wiem czy nie lepiej byłoby jednak pisać wprost, że szkoda czasu i nerwów na takie kombinacje i że rozsądniej jest zainwestować dwieście złotych i mieć stukanie swoich marzeń. W każdym razie, skoro telewizory 3D są już w wielu domach, nawet w Polsce, a laptopy z taką funkcjonalnością też zaczynają być dostępne za w miarę rozsądna i przystępne dla przeciętnego Kowalskiego pieniądze wydaje mi się, że sukces takiego przedsięwzięcia byłby murowany. Jeszcze jeden spamerski serwis, który mnie atakuje wbija się niejako pomiędzy te dwa opisane przeze mnie przed chwilą strony z dziewczynami prywatnie.

Piszę tym dlatego, że od jakiegoś czasu sam dostaję regularnie przychodzące maile reklamujące różne portale z anonsami. W ostatnim czasie strony internetowe serwujące wygłodniałym mężczyznom sex ogłoszenia przypuszczają skomasowane ataki marketingowe na biednych, nie związanych z branżą i niczego się nie spodziewających internautów. Zamiast trwonić kasę na kino czy jakieś inne dziadowskie zabawy jak kupowanie tony orzechów i chipsów do oglądania filmów z wypożyczalni od czego tylko rośnie ciśnienie i brzuch można te kasę wydać na sex.

Opis oferty jednoznacznie wskazuje jakiej formy dominacji można się spodziewać i co jest na seks spotkaniu akceptowalne. I jak w takim układzie obyczajowym rozumiane są seks anonse Otóż wśród wielu moich starszych kumpli, a nawet dziewczyn z okolicy uchodzą one za taki sam rodzaj treści jak pornografia.


Copyright © 2017 Anonse towarzyskie