Gdy więc pojąć chcesz prawdę oczywistą


Informacje

Dodany: 2018-02-02
Kategoria: blog

Tagi dla artykułu


foto
Prywatne anonse erotyczne

foto
Okazuje się że różni mędrcy riszi


WSZECHŚWIAT jest WYSTARCZAJĄCO WIELKI aby znaleźć w nim coś NOWEGO DLA SIEBIE ,,, Ps. cieszę się że Zdzich się odezwał ,,,,, 😀 ❤

@Dorota ,,,,,,, napisałem coś ale zauważyłem że czekam na moderacje ,,, dałem dwa linki ,,,, więc teraz rozbiję to na dwa wpisy ,,,, część 1 ,,, Ale ten Twój ‘Wieżowiec' chyba NIE jest Właściwą Ideą 😉 ….. lepiej bądź jak Cebula, która ma Warstwy 😉 ….. No, wiesz 😀 …. Cebula ma warstwy, Shrek ma Warstwy, Świat ma Warstwy itd. Jak Mojżesz możesz teraz laskę swą zamienić, z trudu zapomnienia w jasność i jedność boskiego istnienia.

Gdy więc pojąć chcesz prawdę oczywistą, odrzuć umysł, stań się kartą czystą. Ja nie mogę sprawić sobie już żadnego ptaka, bo ten mój ‘Ptok' nie zniósłby konkurencji 😉 ……a tak w ogóle to on już niczego nie znosi 😉 ….., nawet jajek…. ….. i niech się ludzie wreszcie zaczną Prawidłowo Zachowywać w Tym DOMU ❤ ….. bo to nie jest burdel, qurna!!!!

Przynajmniej mi się wydaje, że Przyroda ma Dobre Intencje ….. 🙂 Tak Mareczku 🙂 , Ewolucja Wnętrza (Świadomość) to Dobry Pomysł Jest 🙂 …, a nawet Bardzo Dobry!!!! Wyraźnie widać tę Trudność, gdy trzeba kogoś ratować z opresji…..Wtedy ‘Morale' krzyczy: Ratuj!!!!

A może masz coś tak ciekawego do ukrycia i nie chcesz nikomu powiedzieć ani słówka? A jajka, jak to jajka 😀 …. gdy są z ptaszkami, wtedy jest im dobrze i ciepło 😀 No i takie to mamy wzniesienia przez upadki, wydarzenie zakończone w dojarce…🙂🙂🙂


Copyright © 2017 Anonse towarzyskie